BİR MANKEN OLMAK İÇİN

“Bir manken olmak için” ile ilgili bir makale yazmamın asıl nedeni ,okuyarak gerçekten bir model olunamaz olmasıdır. Eğer bu şekilde doğmuş değil iseniz. Eğer manken doğmuş olsaydınız, birileri muhtemelen zaten bunu okumak gerekmeden, bu durumda size keşfetmiş olurdu.

Ancak yinede ölçüleriniz ve görünümünüz yeterli ise keşfedilmeyi beklemeden yapılabilecekşeylerde yok değil.

BİR AJANS BULMA ;
Çoğu model ajansları taze yüzler için yorulmadan ülke ülke geziyorlar model keşfedebilmek adına. Modeller genellikle alışveriş merkezleri, schoolyards, kulüpleri ya da genç insanlar takıldıkları diğer açık yerlerde keşfedilir. Eğer şartları uygun olursa, bu fark olacağını çok olasıdır. Ayrıca bir ajans için kendinizi fotoğraf gönderebilirsiniz. Makalenin sonunda, New York ve Paris’te üst kurumların adreslerini bulacaksınız. Sen pahalı bir portföy oluşturmak için çalışırken daha bir kaç basit fotoğraf gönderirken daha iyiyiz. Fotoğraflardır basit, o kadar iyi olduğunu. Bir ajans doğal bir yüzü değil, yukarı elbise oynamaya ve süpermodel pozlar grev çalışıyor birisi görmek istiyor. Imzalanan almak için başka bir yolu ajansların açık döküm gitmektir. O zaman öğrenmek için ajansların resepsiyon masa diyoruz. Bazı modellerde modeli sözleşmeler yoluyla keşfedilmiş olmasına rağmen, birçok okul ve yarışmalar genellikle para kaybıdır. Sen bir ajans erişmek için herkes ödemek zorunda olmamalıdır.

KARIYERINE BAŞLAMADAN
Zaten New York, Paris veya Milano’da yaşayan sürece, büyük olasılıkla bir ajans ile açtıktan sonra oraya taşımak zorunda kalırsınız. Onlar bir daire bulmak ve size yeni bir hayat ile yerleşmiş olsun yardımcı olacaktır. Ama modellik kariyerine başlangıcı çok zor bir zaman olduğunu: “Sen güçlü bir karakter olması gerekir,” Paris’te Elite bir ayırtan olan Helene Caroline Bodet diyor. “Başlayan birçok kız güvensiz ve zayıf hisseder. Onlar evden uzakta konum ve belki de ilk başta herhangi bir iş alamadım.” Ajans zor zamanlarda size desteklemeye çalışacağız: “Onları bize önünde ağlamaya ve onlara güvenlik ve güven vermek için çalışacağız Tamam bildirmek, ama biz bir ailenin yerini alamaz,” Bodet diyor. Bir ajans ayrıca 24 saat korumak için orada olamaz. Hepimiz uyuşturulmuş ve ihlal onlar kulüplerde tanıştığımız insanlar tarafından, ya da onlara Ay’ı vaat dolandırıcılar tarafından sökük olan genç modellerin hikayelerini biliyoruz. “Biz her zaman kimse onlara bir şey vaat herkese dinlemek için onları değil, söylediklerini inanmak değil modelleri söylüyorum.” Bodet diyor, “bu işin şöhret ve sihir, köpekbalıkları çok çekiyor” İddialı modelleri başarılı olmak için çok daha iyi bir şansı. Bütün revaçta gece noktalar VIP odasına asmak için büyük bir şehir ve göz alıcı kendi olmak heyecan verici tabii olmasına rağmen, disiplinli ve döküm için gidiyoruz tutmak ve zamanında toplantılarına kadar göstermek gerekir. “Gerçek bir iş olarak modellik yapmayız olanlar asla kızlar,” Bodet diyor.

KENDINIZI SUNMAK
Müşterileri için kendinizi sunmak işin önemli bir parçasıdır. “Birçok kız, zarif ve sofistike bir görünüm için çalışmakla hata yapmak, ama onlar koparmak için moda bilgi yok,” Bodet diyor. “Müşteri modelin doğal güzelliği görmek isteyen Biz makyaj giymek için değil onlara öğretmek deneyin -. Belki biraz allık hariç -. Ve sadece temiz saç ve güzel tırnaklara sahip” O da sadece pansuman önerir – kot pantolon ve t-shirt yapacak – ve orta-yüksek topuklu güzel ayakkabılar giyin. Bu hoş ve profesyonel bir tutum olması da elbette son derece önemlidir. Ancak, büyüleyici olmak çok zor denemek gerekmez. Müşteriler genellikle iş almak için umutsuz görünüyor birinden daha bir terk-it-al-ya da-bir tavrı vardır birisi tarafından daha fazla etkiledi.

KAMERAY ile ÇALIŞMA
Fotojenik olmanın büyük bir kısmı kamera önünde olmak sevmektir. Bir Teşhirci biraz olmak ve resim çektiriyorum zevk var, başarılı bir model olmak. Bu çıplaklık konusunda çok rahat olması gerektiğini hatırlamak da önemlidir. “Iyi modeller gerçekten iş gibi olanlar ve sürecinde yer almak istiyoruz,” Arena, Mixte Modu ve İtalyan Glamour gibi dergiler için çalışan fotoğrafçı Dean Thunderwall diyor. “Bazı modeller gerçekten bunlar önceden referanslarına bakmak ve öneri ve fikirleri var, onlar hazırlıklı ateş gelmek, resim sizinle çalışmak. Bu, o iyi görünüyor olmadığını kontrol etmek polaroids bakmaz biriyle çalışmak için daha eğlenceli ama bütün resmi görmek ve hikaye işi yapmak için denemek için yapar. ” Başka bir şey gibi, kendi niş bulmak ve en iyi olduğunu bilmek önemlidir. Karakteri “Birçok model belli bulduk” “onlar için çalışıyor. Bazı sinirli bakarak, bazı Frankie Raider gibi, seksi olmak, ve bazıları sadece Kirsten Owen gibi, gerçekten harika görünüyorsun gerçekten iyi gerçekten iyi,” diyor Thunderwall . Kamera önünde iyi performans için nasıl kızlar da oyunculuk içine başarılı bir geçit yapmak için büyük olasılıkla olanlardır. Milla Jovovich büyük ekrana fotoğraflarında kendini ifade etmek için onun yetenek getirmeyi başarmış bir model iyi bir örnektir. O zamanlar o zaman çalışır bizim için sır “Ben mümkün olduğu kadar gerçek olabilir.” Belki de sır değildir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s