Transparan Çamaşırların Çekiciliği

Transparan Çekiciliği;
Çok sevilen transparan gecelikler ve transparan iç çamaşırları neredeyse her renkte ve modelde üretiliyor. Özellikle kırmızı ve siyah fantezi geceliklerde transparan modeller kadınlar tarafından ilgi görüyor. Transparan külot modelleri de her dönem moda olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Transparanı bu kadar çekici ve seksi yapan şey nedir?
Bu sorunun birden fazla cevabı da olabilir. Ama herhalde en önemlisi transparanın çıplaklığa kattığı estetiktir. Kadın vücudunu ince bir tül altında gizleyen, ama bunu yaparken de seksiliğini açığa çıkaran transparan iç çamaşırları, çiftleri gizli bir fantezi dünyasına ve aşk oyunlarına da davet eder. Transparanın hem gizleyen hem de açığa çıkaran bir yanı vardır. Bir yandan mahcup bir davetkarlık, diğer yanda da ulaşabilme arzusu uyandırır. Seksi bir geceliğin yarattığı etki transparan detaylarla daha da güçlenir. Dantelli bir külot takımının çekiciliği kadının tüm seksapelini gözler önüne serer.

Transparan kıyafetler giymeye cesaret etmek kolay bir şey değil . Bu yüzden daha çok film yıldızlarının ve modellerin üzerinde görmeye alıştığımız bu kıyafetlerin gece versiyonları ise tüm kadınlar tarafından ulaşılabilir olma özelliğine sahip. Transparan gecelikler, dantelli sütyenler, tül detaylarla hareket kazandırılmış korseler, seksi jartiyerlerle çok iyi şekilde kombine edilebiliyor. Transparan geceliklerin en güzel yanlarından biri de her renkte iç çamaşırı ve fantezi ürünü ile çok rahat kullanılabilir olmaları. Siyah bir transparan geceliğin altında kırmızı dantelli sütyen gerçekten de çok seksi duruyor. Ya da kırmızı transparan bir babydoll altına giyilen beyaz jartiyer takımı kadının bambaşka bir çekiciliğe kavuşturuyor.

Transparan geceliklerin erkekler tarafından çok beğenildiğini de belirtmek gerekiyor. Erkekler çıplaklıktan ziyade gizlenmiş güzellikten daha fazla keyif alıyorlar. Gerçekten de çıplaklık estetik bir şekilde sunulmadığında orada romantizm ve erotizmden bahsetmek de pek mümkün olmaz. Salt çıplaklık daha ham ve basit bir cinsellik anlayışını akla getiriyor. O yüzden seksi gecelikler ve sexi iç çamaşırları ile çıplaklığa estetik bir boyut kazandırmak, güzel olanı en iyi şekilde ortaya çıkarmak ve bu şekilde beğeni kazanmak daha fazla önem kazanıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s